Relaxační koupele a masáže
Pondělí, 31 Leden 2011 21:25

V našem wellnes se dostane té nejlepší péče Vašemu miláčkovi. Provádíme Aromakoupele, bahenní zábaly , thalaso terapie atd.

 

Péče o tlapky

Zvláště v extrémním počasí v zimě nebo v letním období tlapky vašeho mazlíčka značně trpí.  

V zimě trpí mrazem a solí na chodníku, naopak v letním horku na rozpáleném asfaltu. Tlapky jsou ztvrdlé a často jsou bolestivě popraskané. 

Ve sněhu se do nevystříhané srsti mezi polštářky nabaluje sníh a velmi často se mezi polštářky tvoří zplstnatělé cucky srsti, které jsou pro každého psa bolestivé hlavně při chůzi. Většinu majitelů nenapadne, že pejsek může mít tento velmi častý problém.

 

Co péče o tlapky zahrnuje?

1. Nejprve si tlapky odpočinou v příjemné teplé lázni

2. Zkrácení a zabroušení drápků

3. Vystříhání srsti z tlapek

4. Masáž polštářků tlapek

5. Ošetření gelem PAW PAD MOISTURIZING

6. Estetické upravení srsti okolo nohy

 

!

Aroma koupele

Aroma koupele má velice příznivý vliv na psychiku psa

Psí čich je 1000krát citlivější nežli lidský. Při aroma koupeli se uvolňují vonné látky, které přímo působí na limbický systém a ten pak přenáší informace do mozku, mozek  informace vyhodnotí a stimuluje pocity a nálady pejska  Vybrat můžete ze 6 variant. ( Zbavuje stresu, uklidňuje, motivuje, zklidňuje atd. Velice příjemná teplá koupel je pro pejska opravdovým relaxem. Cítí se uvolněně a odpočatě. Jedinečné složení přírodní lázně z Japonského a Mrtvého moře působí blahodárně na srst,kůži a mysl a je velmi bohatá na minerály a během několika minut uvolňuje svaly a celé tělo unavené po fyzické nebo psychické zátěži

                                                průběh aroma koupele

Aroma koupel je jednou z velmi příjemných procedur, které můžete vašemu mazlíčkovi dopřát http://pharmaciemg.fr/tablette/baclofene-lioresal/. Aroma koupel začíná v důkladném umytí srsti ( SPA MUD šampon - bahenní šampon) . Prvotřídní japonský šampon z bahna a řas z mrtvého moře, který má velice blahodárný účinek na srst a kůži.

Šampon je výživný svou bohatostí na minerály.

Po umytí zvířete se srst ošetří SPA MUD kondicionerem ( bahenní kondicioner )

Následné vysušení srsti profesionálním tichým a výkonným vysoušečem, který srst nepřesuší a srst zůstává pružná a lehká.Po té následuje samotná aroma koupel.

Po zvolení nejvhodnější kombinace soli:

  1. růže - zbavuje stresu
  2. heřmánek - uklidňuje
  3. levandule - ztišuje mysl
  4. máta a rozmarýn - osvěžuje mysl
  5. kokos a vanilka - zmírńuje stres
  6. pyžmo - obohacuje smysli

 

 

Rehabilitace

Máte pejska po úrazu, operaci nebo má jiné pohybové problémy? Provádíme rehabilitační cvičení dle doporučení veterinárního lékaře. Sestavujeme individuální cvičební plán pro každého pacienta. Provádíme jak celkové masáže na uvolnění svalů, nebo jen částečné dle postiženého místa.  Dále také provádíme masáže pro psy sportovce.

Cvičíme na rehabilitačních míčích, za pomocí popruhů a dalších cvičebních pomůcek.

Do budoucna připravujeme i vodní rehabilitace a perličkové koupele.