O nás
Psí wellness se představuje
Neděle, 30 Leden 2011 08:38

DSC01251

Na českém trhu s chovatelskými potřebami působíme od roku 2007. Tohoto roku jsme otevřeli 1.prodejnu v Kladně Švermově, v listopadu 2009 pak 2.prodejnu na náměstí Svobody v centru Kladna a následně v květnu 2010 salon  a lázně pro psy v této prodejně.

 

  

Prodáváme krmiva pro psy a kočky značek Calibra, Fitmin, Acana, Hills, ProPlan, Royal Canin, Ontario, K9, Brit a další. Pro ptáky a hlodavce veškerý sortiment od firem Darwin, JR farm, Anima, Apetit, Avicentra, Versele Laga, Vitakraft  a Genesis.

 

U nás máte záruku kvalitního a originálního produktu. Prodáváme zboží v originálních balení a pouze dodané od výhradních dovozců buy cialis online uk.V našich prodejnách Vám nabídneme to nejlepší pro Vás a Vašeho mazlíčka.

Specializujeme se na poradenství ve zdravé a vyvážené stravě pro zvířata.

Možnost zakoupení veterinárních diet oproti receptu od veterináře.

DSC01246

Dále máme oprávnění na prodej antiparazitárních přípravků.  Velký výběr antiparazitních obojků, spotů, sprejů, pudrů a šamponů.

V salonu používáme japonskou kosmetiku Petesthé a českou přírodní kosmetiku Bea natur. Obě řady je možné také u nás zakoupit.

Snažíme se, aby se pejsci a ostatní zvířátka u nás cítili příjemně a těšili se na další návštěvu. Při úpravě jsou zvířátka zcela volně, nepoužíváme žádné úvazy ani jiné zklidňující protředky. Když si budete přát být při úpravě v salonu není problém, máme pro Vás připravené příjemné posezení s malým občerstvením.